Blackjack online pro více hráčů

Blackjack je známá a oblíbená karetní hra, která se hraje v každém pořádném kasinu po celém světě. Samozřejmě, že tato hra je i v každém online casinu. Aby byla ještě zajímavější, vytvořila online casina variantu pro více hráčů. Níže si tedy povíme, co je to online blackjack pro více hráčů.

Základ tvoří klasický blackjack, který všichni známe. Hraje se s balíčkem 52 karet. Na jedné straně je hráč, na druhé krupiér. Ten tahá karty. Nejprve jednu kartu hráči, jednu sobě. Druhou kartu hráči a druhou sobě, kterou otočí obrázkem dolů, takže nikdo nevidí, jakou kartu má. Úkolem je poskládat ze svých karet hodnotu nejbližší 21. Pokud přesáhnete, jste bust a automaticky prohráváte.

Po rozdávání prvních dvou karet se vás krupiér zeptá, jestli chcete další, nebo vám stačí. Pokud chcete další, přidá vám jim a vy opět vidíte, kolik je vaše aktuální hodnota. Pokud máte 21, jste blíže k 21 či je krupiér přes 21, vyhráváte.

Blackjack online pro více hráčů je potom ta samá hra jako klasický blackjack, ale jednak se hraje pouze online, což má výhodu, protože se nemusíte nikam trmácet, stačí se jen přihlásit do online casina a hrát. Navíc u virtuálního stolu budete sedět vedle dalších hráčů. Takže to vypadá, když se hraje ve skutečném kamenném casinu. U stolu tak může být až 5 hráčů a 1 krupiér. Ten rozdává karty všem účastníkům. Díky tomu vidíte i hru dalších hráčů. Můžete si z nich vzít příklad do hry. Taky můžete chatovat o hře nebo čemkoli jiném.

Copyright © 2011-2017 1001Hry.org | Děkujeme za návštěvu stránek a hraní 1001Hry. Jojohry     SuperHry     Webgames     Hry na mobil